Titkos munkaajánlatok és hasznos, új funkciók eléréséhez LÉPJ BE
Studio Blue Rose // Rickenbach LU Svájc
Gyönyörű és kedves lányokat (18+) keresünk barátságos, családias csapatunkba, akik sok pénzt akarnak keresni Svájc egyik legjobb stúdiójában! Ha illik rád a leírás, ne habozz, jelentkezz minél előbb, és keress pénzt akár holnaptól!
Dolgozz rejtett költségek nélkül! A svájci főnökség fizet mindent Neked: maximális hirdetések egész Svájcban, munkaeszközök, adók és járulékok utánad! Ritka az ilyen jó lehetőség! A munkavállaláshoz szükséges papírok rendezéséhez szintén segítséget nyújtanak!
A stúdió 100%-ban privát, mindenféle piros lámpa nélküli, így diszkréten tudod fogadni ügyfeleid!
A Blue Rose modern bútorokkal és mindennel felszerelt amire csak munkád során szükséged lehet! Főzési és mosási lehetőség is adott, mosógép és szárítógép is a kényelmed szolgálja. 4 dolgozó szoba, 1 nappali TV-vel, konyha, fürdőszoba, whirlpool, terasz és kert áll rendelkezésedre, ha itt foglalsz termint! Mindenkinek saját szoba biztosított!
Amit kínálunk:

Minden EXTRA a Tied!
Ingyenes fotózás!
Szállás
Sok törzsvendég
MAGAS KERESET
100% diszkréció és rugalmas munkaidő
Maximális hirdetések minden felületen
Teljes ill. részmunkaidős állás, rövid vagy hosszútávra egyaránt
Szuper munkakörnyezet
Ingyenes WIFI
Kifizetés naponta
Segítség és odafigyelés a kezdőknek, valami próbanap

SZÁZALÉKOS RENDSZER ********** MINDEN EXTRA A TIED! // NINCSENEK REJTETT KÖLTSÉGEK
Elvárások:

18-50 éves kor
Csinos külső és kedves személyiség
Motivált hozzáállás
Önálló munkavégzés (férfi kísérőket / managereket nem fogadunk!)
Háziállat megbeszélés szerint hozható!

Kérlek jelentkezésed képekkel és elérhetőséggel küld el, hogy felvehessük veled a kapcsolatot! Minden kérdésedre szívesen válaszolunk!
Angol és német nyelven beszélünk, így kérlek már a jelentkezésed is angolul vagy németül küld el nekünk! Köszönjük!
Elérhetőség egyenesen a svájci tulajhoz:
********** studio-bluerose.ch
********** /> Tel // Viber // Whatsapp // iMessage:  **********